Wyciskarka Hurom – ulubieniec klientów

Wyciskarka Hurom – ulubieniec klientów

Dlaczego klienci kupują właśnie tą wyciskarkę najchętniej?

Hurom – Slow Juicer

To urządzenie, które jest warte tych pieniędzy, które należy za ten sprzęt zapłacić. Technologia przygotowywania soku z użyciem wolnych obrotów to pierwsze takie rozwiązanie na rynku, które pozwala wyciskać sok bez ścierania składników oraz przy zachowaniu w nich tego co najcenniejsze.

Hurom Firma

Hurom była w stanie przygotować doskonałą technologię wyciskania, która była krokiem w stronę zdrowia ludzi na świecie. Wyciskarki do soku działają inaczej niż sokowirówki i pracują wyłącznie wolnymi obrotami. Do wyciskania soku wykorzystuje się siłę miażdżenia. Dzięki temu urządzenie dobrze się sprawdzi a swoje zadania będzie realizować w paru etapach. Najważniejszym elementem będzie tutaj wałek z ULTEMu, który jest bardzo wytrzymały i będzie odpowiadał za miażdżenie surowców oraz ich wyciskanie. Wałek pozwala wyciskać sok bez napowietrzania oraz nagrzewania. To właśnie sprawia, że technologia jest doskonała.

Sokowirówka

Poprzez sokowirówkę nie będziemy w stanie przygotować tak dobrego soku z owoców i warzyw, dlatego właśnie w tym urządzeniu cenne wartości są marnowane, co zobaczymy po mokrym miąższu, gdy wykorzystujemy właśnie urządzenie takie jak wirówka.

Wyciskane soki

Wyciskarki Hurom radza sobie doskonale z każdym surowcem i ten miąższ jaki będzie zostawał będzie praktycznie suchy. Technologia produkcji jest taka, że miażdżone są kawałki surowca i następnie pozyskuje się z nich sok. Wszystko wykonywane będzie na podstawie wolnych obrotów do 120 na minutę. To zagwarantuje nam, że sok nie jest napowietrzony i dzięki temu cenne składniki tam pozostają.

Wolnoobrotowa wyciskarka

Wolna praca urządzenia Hurom nie sprawi, że urządzenie będzie wolne. Znajduje się tam wałek miażdżący wykonany z Ultemu i dzięki temu można sobie świetnie poradzić z każdym surowcem. Będzie to element pracujący lepiej niż w innych wyciskarkach poziomych. Zaletą pionowego wałka miażdżącego będzie również to, że nie trzeba się zajmować popychaniem surowca i sprzęt sam pobierze go w odpowiedniej ilości. Jeśli w czasie pracy dojdzie do zapchania urządzenie włączy bieg wsteczny i samo się będzie cofać. To korzystny element uzupełniający.

Wyciskarka wolnoobrotowa - oferta sklepu Puregreen >>

Cały proces wyciskania soku jest na niskim poziomie hałasu i dlatego można z tego urządzenia korzystać nawet jeśli inni w domu będą spać. Produkt pozyskany w formie soku nadaje się do przechowywania w lodowce, ponieważ nie będzie napowietrzony.